Umelecká agentúra HALÁSZ
Talichova 15, 841 02 Bratislava, SR poštová adresa:
Vŕbová č.7 900 33 Marianka
tel: 02 / 6428 4391
fax: 02 / 6428 4391
mobil: 0905 403 407, 0905 930 050
e-mail: halasz@mail.t-com.sk
Ponuka programov
domáce programyzahraničné programy
hudobno - zábavné programy
hudobné programy
orchestre a hudobné skupiny do tanca a na počúvanie
tanečné programy (revue, varieté)
príležitostné programy
detské programy
výber hostí
servis
populárna hudba
dychovky - ľudovky
zábavné programy

domáce programy

hudobno - zábavné programy (kabaret, estráda)

Zastavme čas Hudobno-zábavný program Gizely Oňovej a Simony Lelkes
Ružičky červené Sólový pesničkový program Gizky Oňovej určený pre strednú a staršiu generáciu,vhodný pre príležitosti ako Deň matiek, Mesiac úcty k starším,Vianoce a pod.
Vtipnejší vyhráva s legendárnym Oldom Hlaváčkom a hostia
Poď bielou alejou Marcela Laiferová a hostia
Diabolské husle Ján Berky Mrenica ml. a sólisti
Kabaret na víkend Jaroslav Ďuríček a hostia
Michal Červienka Akordeónový virtuóz SLOVENSKO MÁ TALENT a ľudový rozprávač bača Jožko Gajdoš
Pod Akropolou Zdeno Sychra, Nora Blahová
Eminent okrem hudobnej produkcie aj humorné imitácie (Jozef Kroner, Július Pántik, Luděk Sobota, Bolek Polívka)
Úsmevom sa patrí ďakovať Dušan Grúň a hostia
Melódie pre Vás Marika Godová, Anton Čukan a ľudový rozprávač, operetné a tanečné melódie, ľudové piesne, cigánske romance (slovensky, maďarsky)
Kochanski pod vedením Mareka Kochanského, naväzujúca na populárnu skupinu Lojzo
Lojzo pôvodná zostava
Veľké dieťa Ivan Tuli Vojtek

Brouci Beatles revival band
Johny Cash revival band
Peter Paul Pačut (Mercury)
Peter Ondria Armstrong)
Juraj Prstek (Elvis Presley)
Elánrevival
Funny Fellows 5 čl. old time band
Revival & Traditional Jazz Band Vladimír Vizár a sólisti

Kaviareň Slávia Peter Stašák, Silvia Bližniaková, Peter Kliment a hud.skupina
Ander z Košíc a hud.skupina
Jadranka+ľudový rozprávač
Drišľak
Mloci
Robo Kazík Miriam Klimentová, Strýc Izidor - Milan Barabáš
Peter Meluš, Robo Kajzer

hudobné programy

Ján Kuric a Vidiek, Peter Nagy a Indigo, Martin Ďurinda a Tublatanka, Le Payaco, Bukasový masív, BandaAmericano (50-roky live), I.M.T.Smile, Metalinda, Iné Kaffe, Gladiátor, No Name, Desmod, Horkýže slíže, Polemic, Aya, Starmánia (Československé hity), Chiki Liki Tu-a, Exil, Salco, Feed the cat, Taktici, Duo Sonet, Tweens, Misha, Zuzana Smatanová & band, Kristína & band, Anka Repková & band, Lucia Šoralová & band, Karaoke show Miška Marienková
Spievame Vám REPETE Marcela Laiferová, Gizka Oňová, Helena Vrtichová, Lýdia Volejníčková, Janka Procházková, Gabika Šusteková, Greta Švercelová, Miriam Klimentová, Nora Blahová, Robo Kazík, Peter Stašák, Peter Vašek, Zdeno Sychra, Dušan Grúň, Jozef Benedik, Miro Švába

Originál c. a k. orchester Vojenská kapela 12+1 (rakúsko-uhorskej monarchie, hist. kost.)
Musa Ludens Súbor interpretuje hudbu starých hradov, zámkov a meštianskych domov
Chrámový koncert Elena Holičková - spev, Ida Rapaičová - recitácia, Ján Holička - organ
Chorus Salvatoris Sakrálny spevácky zbor
Musica Bratislava Baroková hudba
Amadeus Chor Bratislava

Philippe Naudot - Chansons francophones & accordéon francúzsky spevák šansónov s harmonikou-originálna atmosféra Paríža
Alena Čermáková a Ivan Čermák šansóny + Eva Mária Chalupová poézia
Edita Moravská - Edith Piaf

Violin orchestra Bratislava 8 čl.sláčikový orchester s rytmikou (koncert, tanec)
Duo Queens dámske duo husle, flauta Trio Impression dámské triohusle, spev, flauta, klávesy
Peter Michalica klavírny doprovod+hosť
Trávníček Quartet
Moyzesovo kvarteto Stanislav Mucha, František Torok, Alexander Lakatoš, Ján Slávik
Martin Babjak, Tereza Babjaková a klavírny doprovod
Štefan Reiter salón trio, kvartet, kvintet (salónny orchester, klasika, evergreeny)
Afrodite (dámsky salónny orchester)

Allan Mikušek + AM band, Arion country 3+1, Grasshoppers country, Belasí country, Nový Rownák country, folk, rock, 4 čl. Country team 6 čl. Družina folk, jazz, rock
Robo Opatovský & Milo Suchomel kvartet
Peter Lipa & Band
Dušan Húščava
4+1 jazz, swing
Lucia Lužinská & Old Time Jazz Trio 40-50 roky, swingové štandardy
Mia Krall s doprovodom klavíra, jazzové štandardy
Bratislava Hot Serenaders 19 čl. tanečná hudba z druhej pol. dvadsiatych rokov
Close Harmony Friends a´cappella vocal Group

Zlaté husle a sólisti
SĽUK, Lúčnica, Furmani, Bystrina folklórne súbory
ĽH Miroslava Dudíka 5+Katarína Toroková, hosť Darinka Laščiaková
ĽH Pecníkovci 5+2, ĽH Prešovčan 5+2, ĽH Balážovci, ĽH Myjavská cimbalovka
ĽH Halúzkovci
trio husle, akordeón, kontrabas ĽH Temperament Cimbal Orchestra 6 čl.
DH Záhorienka, DH Trenčianská dvanástka, DH Vištučanka, DH Trnavan 6 + 1 (možnosť produkcie aj do tanca)

orchestre a hudobné skupiny do tanca a na počúvanie (plesy, firemné eventy, párty, ...)

Big Band Pavol Zajáček, Music Company 3+2, Elite Musik 4+1, Akord 3+1, Eminent 3čl., Excelent 3+1, Peter Kuštár 2x husle, harmonika,basa
Senzus, Replay Band 4+2,
disco: D.J.Ivan Butko, D.J Monty, D.J Miro Švehla

tanečné programy (revue, varieté)

Tap Dance kvartet 4-8 účinkujúcich, írský tanec, moderný step, clogging, komické tance-zametači,upratovacia čata
Sillmarion súbor európskych a amerických country tancov
Westep Tanečné show (Mexiko, Írsko, americký step, country)
Interklub Madit Reprezentačný klub spol. tanca (plesy, predtancovanie štandard, latino)
Andalucia Reprezentačný tanečný súbor - španielské tance, flamenco
TK Spektrum plesové, párové, zábavné (kankán), disco show a detské choreografie
Tropical 7 čl. group of exotic & latinoamerikan dance
Latiniko 11 čl.súbor moderného latinoamerického tanca
Grupo Caliente latino, orient, Argentína
Magisterial súbor mexických tancov
Le Mirage Travestie show

príležitostné programy (trhy, jarmoky)

SHŠ Corvus Arma Havrani Skupina historického šermu, flexibilné duely, scénky
kúzelníci: Talostan mágia, gilotína, buble show, jacket show, juggling
Melies, Magic show
Bodypaiting maľovanie na telo alebo karnevalové líčenie (šašo, tiger, zajačik, atď.)
Žonglér Miro Talapka (lopty, rakety, kvety, kruhy)
Silový žonglér Exhibičné vystúpenie najsilnejšieho žongléra Milana Roskopfa
Ľadové sochy na svadby-zmrazená krištálová labuť, srdce, mená, kvetiny, pre firmy- zmrazené loga, predmety, mobilný telefón, notebook, model áut
Edo tirolský jódler v kroji
Aguila predvádzanie a výcvik dravcov
Westernové akčné divadlo
Býčie ródeoshow westernový kôň, indiánsky bizón, surf, stolný futbal pre 8 hráčov koč, jazda na koníkoch
Bratislavské mažoretky A&M
Mažoretkovo-tanečný súbor MARIJA
Mažoretky Tina
Mobilné CASINO Zariadenie klasického kasína, živá hra, nie automaty (Americká ruleta, Black Jack, Poker a Creps)
Artgraphics kreslenie portrétnych karikatúr - zábava aj darček
Sengen - Sama ohnivá show
Balónová výzdoba
Trampolína 4 in 1-four bungy trampolin (4 trampolíny-1 lano) skákací hrad, žirafa, nafukovacia kĺzačka
Double Decker - legendárny londýnsky autobus
Football Vario živá hra na spôsob stolného futbalu šiestich hráčov proti šiestim
Draco flameus fakír a brušné tanečnice
Striptíz
Hofi Hostesky
Coctailshow

detské programy

Majster „N“ Jozef Nodžák a čarodejník Laco Sárkány
Divadlo Žihadlo Klaun Pepele, Ufúľana rozprávka, Kto prináša Mikuláša
Vranovské chodúľové divadlo O strigách, hromotlkovi a slepom čertovi
Stražanovci Červená čiapočka, Medovníkový domček, Aladinova čarovná lampa, Ako Kubo našiel poklad, Gašparko doktorom
Divadielko na kolesách Klauniáda, Super Markétka, Mikulášska show
Divadlo Dunajka ponúka 23 divadelných hier
Divadlo Happy Oľga Hoffmannová. Jeden deň psíčka a mačičky, Kamarát Bambuľko
Divadlo MASKA Cirkus Obludarium, Baba Jaga, Čarodejník Akrak a Drak, Kráska a zviera
kúzelníci:
Jozef Talostan bubble show (rozprávkové postavy z balónov), mágia
Melies
Disco Jarmilka
Disco Tina
Neverback juniorska kapela

výber hostí

moderovanie: Marianna Ďurianová, Iveta Malachovská, Oľga Záblacká , Soňa Müllerová, Emma Tekelyová, Jarmila Hargašová, Alena Heribanová, Renata Špačková, Bibiana Ondrejková, Zdena Studenková, Zuzana Tlučková, Kamila Magálová, Silvia Šuvadová, Andrea Šuvadová, Vera Wisterová, Martina Kacinová, Zlatica Švajdová-Puškárová, Patrik Švajda, Peter Marcin, Patrik Herman, Peter Kočiš, Jaroslav Buček, Milan Zimnýkoval, Marcel Forgáč, Ján Valentík, Rastislav Sokol, Maroš Kramár, Marek Ťapák, Martin Nikodým, Vlado Voštinár, Štefan Hruštinec, Stano Král, Imre Borároš (aj maďarsky), László Molnár (aj maďarsky), Pavol Száraz (maďarsky)

spev: Sisa Sklovská, Dara Rolins, Jana Kocianová, Anka Repková, Katarína Hasprová, Marcela Molnárová, Beáta Dubasová, Misha, Ingola, Adriena Bartošová, Gizka Oňová, Helga Kovalovská, Karin Olasová, Lucia Šoralová, Marta Potančoková, Dagmar Rostand, Edita Moravská (Edith Piaf), Darina Laščiaková, Zuzana Homolová-Samo Smetana, Tweens, Júlia Hečková, Peter Hečko, Peter Nagy, Miro Žbirka, Róbert Opatovský, Jozef Benedik, Pavol Hammel, Peter Lipa, Vasko Velčický, Janko Kuric, Berco Balogh, Janko Lehotský

hovorené slovo: Mária Kráľovičová, Gizka Oňová, Soňa Valentová, Kamila Magálová,  Štefan Bučko, Juraj Mokrý, Ivan Tuli Vojtek, Štefan Skrúcaný, Zoro Laurinc, Jozef Šimonovič, Oldo Hlaváček, Ivo Hlaváček, Ján Mistrík, Marián Slovák, Rasťo Piško, Jaroslav Ďuríček... + ďalší umelci podľa Vašich požiadaviek

kompletné programy na kľúč: výročia podnikov, miest, obcí, jubileá, party, konferans, poézia, výstavy, výletné plavby, predajné trhy, propagačné akcie, svadby

servis

zvuk, svetlo, stavba javiska, pyrotechnika, výzdoba, videozáznam, nahrávacie štúdio, komponovanie scénickej hudby

zahraničné programy

populárna hudba

Aneta Langerová, Monika Absolonová, Ilona Csáková, Helena Vondráčková, Lucie Vondráčková, Lenka Filipová, Marta Kubišová, Věra Špinarová, Petra Janů, Hana Zagorová, Jitka Zelenková, Eva Pilarová, Marie Rottrová, Leona Machálková, Yvetta Simonová, Anna K+band, Michal David, DAMICHI - David Mattioli, Chiara, Michal David, Kroky Michala Davida-revival, Václav Neckář a Bacily, Josef Zíma, Josef Laufer, Dalibor Janda, Petr Kotvald+Barby, Jiři Korn & Company, Ivan Mládek a Banjo Band, Bohuš Matúš, Milan Drobný, Martin Dejdar,  Čechomor, Maximturbulenc, Petr Spáleny & band

dychovky - ľudovky

Moravanka Jan Slabák, Brněnská Moravěnka Jiří Helan, Mistříňanka, Jožka Černý a cimbalovka, Hradišťan s Jurou Pavlicou, Jarmila Šuláková

zábavné programy

Miroslav Donutil, Jiří Krampol, Josef Mladý-Josef Alois Náhlovský, Josef Laufer, Zdeněk Troška a Jaroslav Suchánek, Dan Nekonečný, Šumsvistu